RN73H2ETTD1762B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1762B50
JLCPCB Part #
C4020230
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS