RN732BTTD2292D100
MFR.Part #
RN732BTTD2292D100
JLCPCB Part #
C4094008
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS