RN732BTTD1292D100
MFR.Part #
RN732BTTD1292D100
JLCPCB Part #
C4018153
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS