RN732BTTD2202D100
MFR.Part #
RN732BTTD2202D100
JLCPCB Part #
C4009191
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS