Y16252K13490T0R
MFR.Part #
Y16252K13490T0R
JLCPCB Part #
C4344606
Description
-55℃~+150℃ 2.1349kΩ 300mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount