RN732BTTD2291D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732BTTD2291D25
JLCPCB Part #
C4094725
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.29kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS