RN73H2ETTD43R7C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD43R7C50
JLCPCB Part #
C4160319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.7Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS