RN732ATTD6810B25
MFR.Part #
RN732ATTD6810B25
JLCPCB Part #
C4186841
Description
-55℃~+155℃ 100mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS