SG733ATTE1R5M
MFR.Part #
SG733ATTE1R5M
JLCPCB Part #
C4190044
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±20% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS