RN732BTTD1960F10
MFR.Part #
RN732BTTD1960F10
JLCPCB Part #
C7293025
Description
-55℃~+155℃ 125mW 196Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS