RN73H1JTTD4420C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD4420C50
JLCPCB Part #
C4265392
Description
100mW 442Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS