RN73H2ATTD7872C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD7872C10
JLCPCB Part #
C2568934
Description
-55℃~+155℃ 125mW 78.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS