RN732BTTD1622B05
MFR.Part #
RN732BTTD1622B05
JLCPCB Part #
C4146451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS