RN73H2ETTD6190C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6190C10
JLCPCB Part #
C4287012
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS