RN732BTTD1601F25
MFR.Part #
RN732BTTD1601F25
JLCPCB Part #
C4217611
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS