HV733ATTE2743F
MFR.Part #
HV733ATTE2743F
JLCPCB Part #
C4026963
Description
-55℃~+155℃ 1W 274kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS