RN73R2ATTD2150F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD2150F50
JLCPCB Part #
C4123863
Description
-55℃~+155℃ 125mW 215Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS