SG73S1JRTTD1023F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1023F
JLCPCB Part #
C7360263
Description
-55℃~+155℃ 102kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS