RN732BTTD1490B50
MFR.Part #
RN732BTTD1490B50
JLCPCB Part #
C3994885
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS