SG73P1ETTP822G
MFR.Part #
SG73P1ETTP822G
JLCPCB Part #
C4223900
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS