RN732BTTD1493B50
MFR.Part #
RN732BTTD1493B50
JLCPCB Part #
C4074792
Description
-55℃~+155℃ 125mW 149kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS