SG73S2ATTD515J
MFR.Part #
SG73S2ATTD515J
JLCPCB Part #
C4091507
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS