RN731JTTD1893B25
MFR.Part #
RN731JTTD1893B25
JLCPCB Part #
C3941160
Description
-55℃~+155℃ 189kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS