RN732BTTD1420C25
MFR.Part #
RN732BTTD1420C25
JLCPCB Part #
C4263548
Description
-55℃~+155℃ 125mW 142Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS