RN732BTTD6801F100
MFR.Part #
RN732BTTD6801F100
JLCPCB Part #
C6982540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS