RN732BTTD1400C25
MFR.Part #
RN732BTTD1400C25
JLCPCB Part #
C4344065
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS