SG73P2ATTD1371D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1371D
JLCPCB Part #
C4275018
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS