RN732BTTD6120A05
MFR.Part #
RN732BTTD6120A05
JLCPCB Part #
C4350568
Description
-55℃~+155℃ 125mW 612Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS