SG73P2ETTD5763D
MFR.Part #
SG73P2ETTD5763D
JLCPCB Part #
C4313317
Description
-55℃~+155℃ 500mW 576kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS