RN732BTTD1400C50
MFR.Part #
RN732BTTD1400C50
JLCPCB Part #
C3915642
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS