RN73H1ETTP9202B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP9202B25
JLCPCB Part #
C2535157
Description
62.5mW 92kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS