RN732BTTD1242D25
MFR.Part #
RN732BTTD1242D25
JLCPCB Part #
C4028310
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS