RN732BTTD1012F100
MFR.Part #
RN732BTTD1012F100
JLCPCB Part #
C6982457
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS