RN73H2ETTD2521B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2521B50
JLCPCB Part #
C3980258
Description
-55℃~+155℃ 2.52kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS