RN732BTTD1072F100
MFR.Part #
RN732BTTD1072F100
JLCPCB Part #
C4002324
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS