RN732ATTD1012F100
MFR.Part #
RN732ATTD1012F100
JLCPCB Part #
C4252210
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS