RN731ETTP7502C25
MFR.Part #
RN731ETTP7502C25
JLCPCB Part #
C4342869
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS