CPF0805B54R9E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B54R9E
JLCPCB Part #
C4227672
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS