MR08W4R70FTL
Extended
Manufacturer
Walsin Tech Corp
MFR.Part #
MR08W4R70FTL
JLCPCB Part #
C7232029
Package
0805
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 4.7Ω Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS