RN732ATTD9310B05
MFR.Part #
RN732ATTD9310B05
JLCPCB Part #
C4553648
Description
-55℃~+155℃ 100mW 931Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS