HV73V2BTTD5103D
MFR.Part #
HV73V2BTTD5103D
JLCPCB Part #
C4235547
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS