SG73P2ERTTD2212D
MFR.Part #
SG73P2ERTTD2212D
JLCPCB Part #
C6222114
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS