RN732ATTD8982D10
MFR.Part #
RN732ATTD8982D10
JLCPCB Part #
C4045270
Description
-55℃~+155℃ 100mW 89.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS