RK73H2ETTD1022F
MFR.Part #
RK73H2ETTD1022F
JLCPCB Part #
C4219017
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS