SG732BTTD472K
MFR.Part #
SG732BTTD472K
JLCPCB Part #
C4349553
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS