RN732ATTD8870D50
MFR.Part #
RN732ATTD8870D50
JLCPCB Part #
C4246927
Description
-55℃~+155℃ 100mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS