RN732BTTD2211A25
MFR.Part #
RN732BTTD2211A25
JLCPCB Part #
C4139458
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS