SG73G1JTTD1332D
MFR.Part #
SG73G1JTTD1332D
JLCPCB Part #
C6672949
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS