RN732ATTD8450C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD8450C25
JLCPCB Part #
C4348279
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS