RN73R1JTTD3201B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD3201B50
JLCPCB Part #
C4173169
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS